TKİB Üyeleri ile İletişimi Güçlendirme Toplantısı Genel Müdürlüğümüzde Gerçekleşti

24.05.2024

Türk Kamu İşletmeleri Birliğinin ana hedeflerinden biri olan “Türk Kamu İşletmeleri arasında işbirliğini sağlamak ve geliştirmek” ilkesi çerçevesinde kurumlar arası iletişimin geliştirilmesi amacıyla birliğe üye kurum ve kuruluşların Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcılarının katılımı ile 09 Mayıs 2024 saat 19.00’da DMO Genel Müdürlüğümüzde “Kurumlar Arası İletişimi Güçlendirme Toplantısı” yapıldı.

Genel Müdürümüz Sn. Şinasi CANDAN’ın açılış konuşmasıyla başlayan, Genel Müdür Yardımcılarımız Sn. Dr. Mehmet KOCA ve Sn. Murat ALAN’ın da katılım sağladığı toplantıda, TKİB Yönetim Kurulu Başkanı ve EÜAŞ Genel Müdürü Sn. Zafer BENLİ birliğin amaç ve faaliyetleri hakkında konuşma yaptı.

Sn. CANDAN ve Sn. BENLİ, bu toplantıların üye kurum ve kuruluşlar arasındaki işbirliği ve etkileşimin geliştirilmesine önemli katkı sağladığını belirterek, benzer toplantıların düzenlemesine devam edileceğini dile getirdiler.

Toplantı; Strateji Geliştirme Daire Başkanı Sn. Yücel EFE’nin Genel Müdürlüğümüzün faaliyetleri, yeni dönem çalışmaları ve TKİB üyelerinin DMO aracılığıyla yaptıkları/yapacakları alımlara ilişkin sunumunun ardından, katılımcıların değerlendirme ve beklentileriyle tamamlandı.