Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Bünyesinde Yapılan Bilgilendirme Toplantıları

  • Güncellenme Tarihi : 13 Ağustos 2018 Pazartesi

07.08.2018 tarihinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü toplantı salonunda Bölge Müdürlüğümüzü temsilen Bölge Müdürü Enver UZUN , Şube Müdürü Rasim SAK ve Merkezi Satınalma Uzman Yardımcısı Fırat Taner PEKER, Karadeniz Teknik Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Süleyman BAYKAL , Genel Sekreter Mehmet KARABAYIR ve İdari Mali İşler Şb. Md. Naci İSKENDER'in katılımıyla gerçekleşen toplantıda Devlet Malzeme Ofisi ve alım yöntemleri (Katalog, Müteferrik) ile ilgili görsel slayt hazırlanarak detaylı bilgilendirme sunumu yapıldı.

07.08.2018 tarihli yapılan sunum esnasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Süleyman BAYKAL' ın talebi üzerine üniversiteye bağlı Farabi Hastanesinde de ayrıca sunum yapılması talebi üzerine 08.08.2018 tarihinde Farabi Hastanesi Başhekimliği toplantı salonunda  Bölge Müdürlüğümüzü temsilen Bölge Müdürü Enver UZUN , Şube Müdürü Rasim SAK ve Merkezi Satınalma Uzman Yardımcısı Fırat Taner PEKER, Farabi Hastanesi adına, Başhekim Prof. Dr. Halil KAVGACI , Hastaneler Başmüdürü Ferşat TANRIVERDİ ve ilgili satınalma personellerinin katılımıyla geçekleşen toplantıda Devlet Malzeme Ofisi ve alım yöntemleri (Katalog, Müteferrik) ile ilgili görsel slayt hazırlanarak detaylı bilgilendirme sunumu yapıldı ve sunum sonrası kurum yetkililerinin sorularına cevaplar verilerek verimli bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantı sonrası kurum yetkilileri memnuniyetlerini bildirerek ihtiyaçlarına binaen stok ve katalog ürünleri arasında bulunmayan malzemelerin temini için Müteferrik Alım Usulü ile taleplerinin olabileceğini beyan etmişlerdir.