"Kamuda Akıllı Satınalma"
 Çıktı Al  Favorilere Ekle  Karşılaştırma Listesine Ekle
9.547,24 ₺ + Vergiler
11.265,74 ₺ (Vergiler Dahil)
  • %18
  • 9.547,24 ₺ 

10G Base single mode Transceiver modülü Max iletim mesafesi 10 km, 1310 nm dalga boyu

50923-K1040
Adet
SFP-10G-LR
24 (Ay)

  • DMO Genel Özellikler 
  • Ürün Tipi:
    SFP Alıcı-Verici (SFP Transceiver)
  • Orijinal Ürün Kodu:
    SFP-10G-LR

  • Genel Özellikler 
  • Marka:
    CISCO
  • Model:
    SFP-10G-LR

  • SFP Alıcı-Verici Özellikleri 
  • İletim Hızı (Gbit/s):
    10
  • Maksimum İletim Mesafesi (Metre):
    10000

Diğer Özellikler

1310 nm dalga boyu SMFtipi Fiber Fiber portuna sahip Cisco markalı anahtarlama cihazları için lOG Base Tranceiver modülüdür

Bu ürün 24.04.2019 - 24.04.2021 tarihleri arasında satışa sunulmuştur. Devlet Malzeme Ofisi yaptığı ürün ve tedarikçi kalite kontrolleri veya fiyat araştırmaları neticesinde ürünü satıştan kaldırma hakkını saklı tutar.
Ayrıca Devlet Malzeme Ofisi ürünü satışa sunduğu tarihler arasında ürünün fiyatı üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Fiyat değişikliği ürün sepetinizde olsa bile yansıtılacaktır. Siparişi verilmiş ürünler fiyat değişikliklerinden etkilenmez.

NETKUR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ İLETİŞİM YAZILIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
0312 4198703
24.04.2019
24.04.2021
0,00 ₺ (Vergiler hariç)

Bu ürünün sipariş adetlerine göre teslim sürelerini gösterir liste aşağıdaki belirtilmiştir.

  • 30 Gün
  • 35 Gün
  • 40 Gün
  • 45 Gün